Takip et, kopyala, kazan. Kazançları maksimize et, çabayı minimize et.

Takip et, kopyala, kazan. Kazançları maksimize et, çabayı minimize et.

Tek tıklamayla otomatik pilotla kanıtlanmış tüccarları kopyalayın.

Başlayın

Getiri oranına (ROE) göre en iyi 10 yatırımcı

En İyi Yatırımcıları Keşfedin

Margex'te İşlem Kopyalamak

 1. Bir Yatırım Seçin
  Doğru yatırımcıyı seçmek her bir yatırımcının geçmişini ve Margex işlem kopyalama platformunda sunulan tüm verileri ayrıntılı olarak incelemenizi gerektirir. Risk iştahınıza ve kâr hedeflerinize uygun yatırımcıları dikkate aldığınızdan emin olun. Kopyalamaya değer iyi bir yatırımcı aynı zamanda istikrarlı sonuçlar ve güvenli yatırım pratiklerini sergileyen bir geçmişi vardır.
 2. Takip Edin
  Bu en kolay adımdır. "Takip et" seçeneğine bastığınızda Margex'in yenilikçi işlem kopyalama yazılımı kullanılarak seçtiğiniz yatırımcı tarafından yapılan tüm işlemler otomatik olarak kopyalanacaktır. Aynı zamanda, tüm olasılıkları kapsayan çeşitlendirilmiş bir işlem kopyalama portföyü oluşturmak için kullanıcılar aynı anda birden fazla yatırımcıyı takip edebilirler.
 3. Tutar Seçin
  Takipçiler, bir yatırımcıyı takip etmek için ne kadar sermaye ayıracaklarına karar vermelidir. Yatırımcıyı takip ederken kullanmak istediğiniz para tutarını dikkatli bir şekilde seçin ve bu tutarı işlem kopyalama platformuna girin.
 4. Onaylayın ve Kopyalamaya Başlayın
  Tüm bilgileri gözden geçirdikten sonra, işlemi tamamlamak ve daha deneyimli yatırımcıların başarısından faydalanmak için "Takip et" seçeneğine tıklayın.
 5. Başlayın
  Bir Yatırım SeçinTakip EdinTutar SeçinOnaylayın ve Kopyalamaya Başlayın

Margex ile İşlem Kopyalamanın Avantajları

Yeni Başlayanlar için İdeal

Eğer teknik analizle ve grafik kalıplarıyla uğraşmak istemiyorsanız, deneyimli ve sürekli kâr eden yatırımcıların sizin için yatırım yapmasını sağlayın. Aynı zamanda, deneyimli yatırımcılar en iyi performansı gösteren diğer yatırımcıları da analiz edebilir ve bu yatırımcıların bazı tekniklerini kendi tekniklerine dahil edebilirler.

Yeni Başlayanlar için İdeal
Margex İşlem Kopyalama

Başkalarının Deneyiminden Yararlanın

Aktif bir şekilde yatırım yapmak çok zamana alır ve çelik gibi sinirlere, disipline ve sabra sahip olmanız gerekir. Aynı zamanda, kâra geçmek için para kaybetmek konusunda da deneyim sahibi olmalısınız. Margex'in İşlem Kopyalama özelliğini kullandığınızda, diğer yatırımcıların toplamda birkaç yıllık deneyiminden yararlanır ve zor şeyleri onların yapmasını sağlarsınız; siz de bu süre zarfında başka şeyler yapabilir veya onların yaptıklarını izleyerek bir şeyler öğrenebilirsiniz.

Başkalarının Deneyiminden Yararlanın
Zaman Kazanın

Kontrol Sizde Kalsın

Deneyimli yöneticiler sizin için işin zor kısmını hallederken, tüm kontrol yine de sizde kalır. Hangi stratejilerin izleneceğine, ne kadar sermaye yatıracağınıza ve hangi risk yönetim araçlarının kullanılacağına siz karar verirsiniz.

Kontrol Sizde Kalsın
Margex İşlem Kopyalama

Sınırsız fırsatlar sunan vadesiz piyasalar

Piyasada zaman, zamanlamadan daha önemlidir. Kripto paralar karmaşıktır ve özellikle de yüksek belirsizliğin söz konusu olduğu zamanlarda potansiyel olarak risklidir. Piyasada dalgalanmalar yaşandığında herkes para kaybetse de, her koşulda her mumdan kâr etmeyi bilen birisinin uzmanlığından yararlandığınızdan, siz kazanabilirsiniz.

Sınırsız fırsatlar sunan vadesiz piyasalar
Doğru yere gidin

Çifte Koruma Teknolojisi

MP Shield Sistemi

Kripto para piyasası hala belirsizdir ve oldukça yenidir. Fiyat manipülasyonunun sonuçları birçok kez görülmüştür.

Buna tedbir olarak, müşterilerimizi fiyat manipülasyonunun diğer platformlardaki kullanıcılar için genellikle adil olmayan likidasyonlara yol açan kötü sonuçlarından korumak için MP Shield teknolojisini geliştirdik.

Akıllı takip

0,1 saniye önemli midir? Kripto para ticaretinde evet. Bu yüzden bir başka benzersiz teknolojiyi kullanımınıza sunuyoruz - Takipçileri koruyan ve onlara yatırımcılarla aynı yatırım koşullarını sunan akıllı takip sistemi.

Bir stratejinin takipçilerinin pozisyonları aynı anda yönetilir ve bir pozisyon kârda ise tüm takipçiler için tüm pozisyonlar kârdadır. Bu, akıllı takip teknolojisi sayesinde mümkün olmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

 • Kripto işlem kopyalama nedir?
  Kripto işlem kopyalama tüm seviyelerden kullanıcıları deneyimli yatırımcılarla bir araya getiren ve başarılı yatırımcıları kopyalamalarına olanak sağlayan devrimsel nitelikte yeni bir yatırım özelliğidir. Bu özellik göreceli olarak yeni olsa da, işlem kopyalama kripto para yatırım platformlarında giderek daha popüler hale gelmektedir.
 • İşlem kopyalama kârlı mıdır?
  Kripto işlem kopyalama, ancak takip edilen yatırımcı kârda ise kârlıdır. Eğer yatırımcı kârda ise, kendisini kopyalayan yatırımcılar da kâr elde eder. Margex'te kopyalayabileceğiniz yatırımcılar düzenli olarak ortalamanın üzerinde performans göstermektedir.
 • Kripto parada işlem kopyalama güvenli mi?
  Kripto paralar volatilitesi yüksek enstrümanlar olduğundan, işlem kopyalama risksiz değildir. Para yöneticileri, maksimum drawndown seviyelerinden uzak kalmak ve büyük zararlardan korunmak için risk yönetim araçlarını kullanabilirler.
 • İşlem kopyalama yeni başlayanlar için iyi bir seçenek midir?
  İşlem kopyalama, deneyimsiz yatırımcıların kopyaladıkları yatırımcılardan bir şeyler öğrenirken, sektörün en iyilerine erişim sağlayabilecekleri harika bir yöntemdir. İşlem kopyalama aynı zamanda sermayenizin düzenli olarak büyümesine neden olur ki bu, deneyimsiz yatırımcıların iyi bir başlangıç yapmasını sağlar.
 • İşlem kopyalama ücretsiz midir?
  İşlem kopyalama ücretsizdir. Ancak, kâr paylaşımı modeli uyarınca, kopyalanan işlemlerden elde edilen kâr yönetici, takipçi ve kripto işlem platformu arasında paylaşılır.
 • Kripto işlem kopyalama nasıl işler?
  Kripto işlem kopyalama sistemi, Margex yatırım platformu tarafından sunulan yazılım aracılığıyla kullanıcıları ve işlem kopyalayıcılarını bir araya getirerek işler. Kullanıcının bir fon yöneticisi seçmesi, sermayelerini yatırımcıya tahsis etmesi ve onay vererek işlemleri kopyalamaya başlaması gerekmektedir.
 • En iyi kripto işlem kopyalama platformu hangisidir?
  Kripto para topluluğu tarafından güvenilen birkaç kripto para yatırım platformu bulunmaktadır ve gelişmiş yatırım araçları, staking ve diğer benzersiz özellikleri sunan Margex de bunlardan biridir.