فالو کن کپی کن سود کن و بازده معاملاتی تان با حداقل تلاش به حداکثر برسانید، .

فالو کن کپی کن سود کن و بازده معاملاتی تان با حداقل تلاش به حداکثر برسانید، .

از معامله گران حرفه ای و اثبات شده به صورت خودکار کپی کنید

شروع کنید

10 معامله گر برتر بر اساس نرخ بازگشت سرمایه

بهترین معامله گران را پیدا کنید

نحوه کپی کردن تجارت در Margex

 1. معامله گر را پیدا کنید
  انتخاب معامله گر مناسب برای شما مستلزم بررسی کامل سوابق هر معامله گر و تمام داده های موجود در پلتفرم کپی ترید Margex است. مطمئن شوید که معامله گرانی را در نظر بگیرید که سطح ریسک و اهداف سود شما را برآورده می کنند. یک معامله گر خوب که ارزش کپی کردن را داشته باشد باید نتایج ثابت و سابقه ای از شیوه های معاملاتی امن را نیز نشان دهد
 2. روی دکمه دنبال کردن کلیک کنید
  این بخش آسان است. به سادگی روی "دنبال کردن" کلیک کنید و تمام معاملات انجام شده توسط معامله گر انتخاب شده به طور خودکار با استفاده از نرم افزار مبتکرانه کپی ترید Margex کپی می شود. کاربران همچنین می توانند چندین معامله گر را به طور همزمان برای یک سبد کپی ترید متنوع که همه پایه ها را پوشش می دهد دنبال کنند.
 3. میزان سرمایه را تعیین کنید
  فالوورها باید تصمیم بگیرند که چقدر سرمایه برای دنبال کردن یک معامله گر اختصاص دهند. مقدار وجوهی را که می‌خواهید معامله‌گر را دنبال کنید با دقت انتخاب کنید و آن را در پلتفرم معاملاتی کپی وارد کنید
 4. تایید کنید و شروع به کپی کنید
  پس از بررسی تمام اطلاعات، روی "دنبال کردن" کلیک کنید تا فرآیند تکمیل شود و از مزایای معامله گران با تجربه تر بهره مند شوید.
 5. شروع کنید
  معامله گر را پیدا کنیدروی دکمه دنبال کردن کلیک کنیدمیزان سرمایه را تعیین کنیدتایید کنید و شروع به کپی کنید

مزایای کپی ترید کریپتو با Margex

مناسب برای مبتدیان

اگر نمی‌خواهید وارد تحلیل تکنیکال و الگوهای نمودار شوید، فقط اجازه دهید معامله‌گران با تجربه‌تر و دائماً سودآور تمام معاملات را برای شما انجام دهند. در عین حال، معامله گران با تجربه می توانند سایر معامله گران با عملکرد برتر را تجزیه و تحلیل کنند و برخی از تکنیک های خود را در استراتژی های خود اعمال کنند.

مناسب برای مبتدیان
کپی تریدینگ Margex

از تجربیات دیگران بهره ببرید

تجارت فعال به زمان زیادی، اعصاب پولادین، نظم و انضباط، صبر و تجربه زیادی در از دست دادن سرمایه نیاز دارد تا سودآور شود. وقتی از Margex's Copy Trading استفاده می‌کنید، از تجربه سال‌ها معامله‌گران دیگر استفاده می‌کنید و به آنها اجازه می‌دهید تمام کارهای سخت را برای شما انجام دهند، در حالی که می‌توانید روی چیزهای دیگر تمرکز کنید یا فقط اعمال آنها را تماشا کنید و چیزی برای خودتان بیاموزید.

از تجربیات دیگران بهره ببرید
زمان خود را ذخیره کنید

کنترل را در دست بگیرید

در حالی که مدیران با تجربه کار سخت را برای شما انجام می دهند، شما همچنان کنترل کامل را در دست دارید. شما تصمیم می گیرید که کدام استراتژی ها را دنبال کنید، چه میزان سرمایه در خطر است و چه ابزارهای مدیریت ریسک را به کار بگیرید.

 کنترل را در دست بگیرید
سیستم کپی ترید Margex

بازارهای دائمی با فرصت های نامحدود

زمان در بازار بر زمان بندی بازار می زند. رمزارزها پیچیده و بالقوه خطرناک هستند، به ویژه در دوره های نوسانات بالا. در حالی که همه از نوسانات بازار سرمایه خود را از دست می دهند، شما می توانید با استفاده از تخصص فردی که می داند چگونه نمودارهای شمعی را تحت هر شرایطی رام کند، به دست آورید.

بازارهای دائمی با فرصت های نامحدود
جای مناسب برای رفتن

تکنولوژی دولایه محافظتی

MP Shield سیستم

بازار ارزهای دیجیتال بی ثبات است و هنوز نسبتاً جدید است. پیامدهای دستکاری قیمت بارها دیده شده است.

برای مقابله با این، ما MP Shield را توسعه داده‌ایم که از مشتریان ما در برابر جنبه‌های منفی دستکاری قیمت محافظت می‌کند، که اغلب منجر به انحلال ناعادلانه وجوه کاربران در سایر پلت‌فرم‌ها می‌شود.

دنبال کردن هوشمندانه

آیا 0.1 ثانیه مهم است؟ در معاملات ارزهای دیجیتال، بله. به همین دلیل است که ما یک فناوری منحصر به فرد دیگر را توسعه دادیم - فالو هوشمند، که از فالوورها محافظت می کند و شرایط معاملاتی مشابه معامله گر را برای آنها فراهم می کند.

موقعیت ها برای همه دنبال کنندگان یک استراتژی در یک لحظه مدیریت می شوند و زمانی که یک پوزیشن سودآور است برای همه دنبال کنندگان سودآور است. به لطف فناوری Smart Follow.

سوالات متداول

 • ویژگی کپی تریدینگ در بازار ارز دیجیتال چگونه کار می کند؟
  پلتفرم کپی ترید کریپتو یک ویژگی معاملاتی جدید انقلابی است که کاربران در تمام سطوح را با معامله گران با تجربه وصل می کند و به آنها اجازه می دهد معاملات آن معامله گران موفق را کپی کنند. اگرچه این ویژگی نسبتاً جدید است، کپی ترید در پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شود.
 • آیا کپی تریدینگ سودآور است؟
  کپی ترید ارزهای دیجیتال فقط به اندازه معامله‌گری که برای دنبال کردن انتخاب می‌شود سودآور است. اگر آن معامله‌گر سودآور باشد، کپی کردن معاملات او برای هرکسی که به صندوق او می‌پیوندد، بازدهی ایجاد می‌کند. معامله گران کپی در Margex به طور منظم عملکرد بالاتر از میانگین را نشان می دهند.
 • آیا کپی تریدینگ ویژگی امنی برای معامله گران است؟
  کپی تریدینگ بدون ریسک نیست، زیرا ارزهای دیجیتال دارایی های فرار هستند. به مدیران صندوق دسترسی به ابزارهای مدیریت ریسک داده می شود تا از حداکثر برداشت و ضررهای قابل توجه جلوگیری شود.
 • آیا کپی ترید انتخاب خوبی برای مبتدیان است؟
  کپی ترید راهی عالی برای افراد تازه کار است تا به رهبران صنعت دسترسی پیدا کنند و در عین حال از معامله گرانی که کپی می کنند یاد بگیرند. کپی ترید همچنین می تواند به رشد سرمایه ثابت منجر شود، که می تواند به مبتدیان شروعی زودهنگام برای موفقیت بدهد.
 • آیا کپی ترید رایگان است؟
  خدمات کپی ترید رایگان است. با این حال، مدل تقسیم سود، درآمد حاصل از کپی ترید شده را بین مدیر، فالوور و پلتفرم معاملاتی کپی ترید کریپتو در قالب کمیسیون تقسیم می‌کند.
 • کپی ترید کریپتو چگونه کار می کند؟
  پلتفرم کپی ترید کریپتو با اتصال کاربران و معامله گران به یکدیگر با استفاده از یک راه حل نرم افزاری هم افزایی ارائه شده توسط پلتفرم معاملاتی Margex کار می کند. شخص باید یک مدیر صندوق را انتخاب کند، سرمایه خود را به معامله گر اختصاص دهد و شروع به کپی کردن معاملات را تأیید کند.
 • بهترین پلتفرم کپی ترید کریپتو چیست؟
  چندین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال وجود دارد که مورد اعتماد جامعه ارزهای دیجیتال است که Margex یکی از آنهاست که ابزارهای معاملاتی پیشرفته، سهام و سایر ویژگی های منحصر به فرد را ارائه می دهد.